KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13491221
nr 1349 1221
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 27/65, "avfärd". Motivet: 24x30cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:22:12
500 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist